Uniwersalne
i skupione na tym,
co najważniejsze - na Tobie. Pokaż to, co wyjątkowe!

Portret w studio - gdy liczy się elastyczność

Sesje studyjne są jednymi z najczęściej wybieranych przez przedsiębiorców lub osoby będące na początku drogi w biznesie. Skąd ich popularność? Przede wszystkim – liczysz się tylko Ty – nie miejsce, nie tło, nie żaden “rozpraszacz”. Z tego powodu stanowią one idealne uzupełnienie wizerunku na stronach www, profilach w mediach społecznościowych, materiałach marketingowych czy branżowych.

Zdjęcia w studio wykonujemy na jednobarwnym tle – zazwyczaj białym, szarym lub czarnym, ale na specjalne życzenie Klienta przygotowujemy również inne – wszystko po to, by współgrały z pozostałymi materiałami na stronie www. Odbywają się one w studio w Browarach Mieszkańskich, przy ul. Hubskiej 44-48 – blisko Centrum miasta. W trakcie sesji używamy profesjonalnego oświetlenia, lamp studyjnych i specjalistycznego sprzętu, ale gwarantujemy, że zrobimy wszystko, żebyś nie zwracał uwagi na nie uwagi i skupił się jedynie na tym, co najważniejsze – pokazaniu siebie z jak najlepszej strony, w czym Ci pomożemy.

Sesje w studio odbywają się na ogół w godzinach biurowych (9-16) od poniedziałku do piątku, ale istnieje również możliwość przeprowadzenia ich w innych godzinach.